2. Közösségi nap a Rendházban. Húsvét lelkületében 2015.03.28.

09-Kozosseg-2.JPG2015. április 01.

Több mint 50 gyermek részvételével zajlott le a 2. Közösségi Nap, melyre 2015. március 28-án délután a Szent József Plébániatemplom mellet levő Rendházban került sor. A rendezvényre már a meghirdetett időpont előtt egy órával gyülekezni kezdtek a gyerekek. A szervezők frissen sült rétessel, pogácsával és üdítővel kínálták az érkezőket.

A kézműves foglalkozásokon Andi néni és Márti néni segítségével szebbnél szebb húsvéti díszek kerültek ki a kis kezek közül.

Kovács András káplán atya húsvétidéző szavai után sok-sok zenével, dallal a Birimálé BábSzínház szórakoztatta a közönséget. Az előadás után Lujzi néni játszani hívta a kicsiket, nagyokat. Akik pedig nem vettek részt a játékban, folytatták a húsvéti díszek készítését. A nap végén a Nógrád Táncegyüttes két fiatal tagja vitte táncba a vállalkozó kedvű gyerekeket.

Köszönet miden támogatónak és résztvevőnek.                                                 A képek itt láthatók.

Kegyelmekben gazdag, áldott boldog békés ünnepeket kívánok a Szervezők nevében. Isten velünk. András atya