Kedves képek megtekinthetők

2013. decemFotóalbum / ... / 02 Zaro hangverseny.JPG (bélyeg)ber 26.

Csodaszép események történtek december végén egyházközségeinkben. A legfontosabb Jézus születésének hírüladása, amit olyan sokan fogadtak örömmel.

Az angyalok öröméneke előtt 2013. december 21-én a Szent József Plébánia templomban 75 éves orgonánk rendezvénysorozatának lezáró koncertye volt nagyszámú részvétellel. A fellépők száma is meghaladta az 50 főt és a közönség minden képzeletet felűlmúlt a hideg ellenére. A képek többet mondanak róla.

2013. december 24-én az éjféli mise előtt Somoskőújfaluban gyermekek és ifjak közös játékában megelevenítették Jézus születését. A pásztorjátékot nem lehet megúnni, mert ajándékot fogadni minidg jó érzéseket keltenek az emberben, mint arról a képek is meggyőznek bennünket.

Fogadjátok szerettel és nézzétek örvendező szívvel! Isten áldotta ünnepeket!Fotóalbum / ... / 29 Somosi betlehemes.JPG (bélyeg)