Plébániai munkatárs képzősök figyelmébe

2013. április 2.A soron köFotóalbum / 1999 Amiben a 2013 hírek képei vannak / tanulás (normál) vetkező, s egyben utolsó alkalma a plébániai munkatárs képzőnek április 6-án, szombaton lesz. 08.00-12.00 óráig Katekézis (óvodától a felnőttoktatásig) dr. Csiba Tibor atyával, 12.00-14.00 óráig pedig az egyházközség szakrális értékeiről tart majd előadást dr. Varga Lajos püspök atya.

Az eddigi előadások anyagai elérhetőek és letölthetőek az egyházmegye honlapjának dokumentumtárából: www.vaciegyhazmegye.hu , és néhány kép és megtekinthető a Galériánkban .
Akik rendeltek az elmúlt alkalommal hittankönyvet prof. Turay Alfréd atyától, ne felejtsék el magukkal hozni az árát.
A Te Deum-ra és a tanúsítványok kiosztására Lajos püspök atya előadása után kerül sor. Mindenkinek jó tanulást kívánunk!