"Tavaszi nagytakarítás"

2013. március 22.Fotóalbum / 1999 Amiben a 2013 hírek képei vannak / nagytakarítás (normál)

Mint bizonyára tudjátok, a Főplébánia templom felújítása hamarosan a végéhez ér, reményeink szerint a nagyheti szertartásokra már tárt kapukkal vár a templom, de addig még van egy kis tennivalónk... Történetesen a romok eltakarítása. Minden zugba beköltöztek a porszemcsék, amit lelkes takarítók már nekiláttak eltüntetni, mégis azt gondolom, különösen is nagy lehetőség, hogy mindenki kivegye kicsit a részét a tavaszi nagytakarításból, legyen valóban szép, friss és tiszta a templomunk, és szépítő szeretettel tegyük otthonunkká az Isten házát. Ezért:
2013. március 25-27. (hétfő, kedd, szerda) reggel 8 órától várjuk mindazokat, akik dolgos kézzel és lélekkel szívesen segítenénk a takarításban. Aki teheti portörlő rongyot, esetleg bútorápolószert hozzon magával!

Hálás szívvel köszönjük!!