Tanulni vágyók figyelmébe!

Fotóalbum / 1999 Amiben a 2013 hírek képei vannak / tanulás (normál)2013. január 17.

A Váci Egyházmegye tanfolyamot hirdet PLÉBÁNIAI MUNKATÁRSAK KÉPZÉSE címmel.
A képzés célja: olyan egyházszemléleti, egyházjogi és hittani tudás átadása, melynek birtokában a résztvevők biztosabban és hatékonyabban segíthetik plébánosuk munkáját az egyházközség szolgálatában.

A következő kurzus:

Helyszíne: Salgótarján Szent József Plébánia
Időpontjai: 2013. február-március-április hónapok előre meghatározott szombati napjai (5 szombat)

A tanfolyamra való jelentkezésnek nincsen iskolai végzettséghez kötött előfeltétele! Szívesen várunk minden érdeklődőt!

Jelentkezési határidő: 2013. február 8.

A tanfolyamról részletesen (órarend, költségek) a TÁJÉKOZTATÓ FÜZETBEN olvashat! A jelentekzési lap letölthető INNEN!
A tanfolyam elvégzéséről tanúsítványt állítunk ki. A tanfolyamról és a jelentkezés módjáról bővebb információ kérhető:
Schlenk Ferenc képzési referenstől
Tel.: 30/4527849