Ha pünkösd hétfő, akkor egyházközségi nap!

2012. május 26.
Fotóalbum / 2000 / egyházközségi nap (bélyeg)Harmadik alkalommal kerül sor a salgótarjáni egyházközségek közös családi napjára, így pünkösd hétfőn. Az eseménynek ezúttal is a Szent József plébániatemplom udvara és termei adnak otthont, hiszen legkényelmesebben itt fogunk elférni. A programról röviden:
10.45 – Énekpróba a templomban.
11.00 – Ünnepi szentmise az énekkarok közös szolgálatával
12.00 – Meglepetés műsor
13.00 – Agapé. (Kérjük, aki teheti, maga készítette süteménnyel, finomsággal készüljön!)
14.00 – A KÉK-ek koncertje a Szonthag teremben
14.30 – Fakultációk (A Réz Marián teremben társalgás és kvíz, a Szontagh teremben asztalitenisz, az Illés Gyuláné iskola udvarán foci, a nagyudvarban méta lehetőség)
15.15 – A medjugorjei zarándokútról készült film ősbemutatója a Szontagh teremben
16.00 – Májusi litánia a templomban, ami egyben záró hálaadás is az egyházközségi napért.
Ez után már csak a pakolás marad…no meg a jó kedv, egy kis beszélgetés és az élmények. Szeretettel várunk mindenkit!