Találkozunk? Találkozzunk!

2011. május 9.

Már most írd be a naptáradba:

2011. május 21. (szombat) Nagymarosi Ifjúsági Találkozó.  A reggeli közös imát az Eucharist zenekar nyitja, majd az idei évben - nem meglepő módon - a családközösségek tanúságtevői fognak előadásokat tartani. 11 órától fakultációkra várnak benneteket, kiscsoportos Duna parti beszélgetésekre, szentségimádásra, szentmisére és végül egy közös éneklére a plébánia kertbe.

Nagymaros 2011 tavasz

Részletesebb információért kattints IDE !

2011. június 24-25 . (péntek-szombat) Szeretettel várnak bennünket idén is a VII. váci egyházmegyei találkozóra. A két napos ünnepség sok változatos eseménnyel, kulturális programokkal, koncertekkel várja az odazarándoklókat. Előadásokat hallhatunk a Szolnok és környékén tevékenykedő vértanú papokról, a család és hit kapcsolatáról. A nagyelőadást 'A szeretet összeköt' címmel Böjte Csaba testvér tolmácsolásában hallhatjuk. A közös együttlét alatt bemutatkoznak az egyházmegye szakpasztorációs területei, bepillantást nyerhetünk működésükbe.

Részletesebb információért kattints IDE !

Fotóalbum / Hírek képei / Szolnok (normál)

A találkozókra plébániáinkról külön busz indul, a jelentkezők számának függvényében. Bővebb információ később...